Bramy wjazdowe garażowe szlabany automatyka - naprawa montaż serwis

Automatyka do bram wjazdowych przesuwanych
CAME

BZ
Najpopularniejszy siłownik dzięki silnikowi na niskie napięcie. BZ oferuje dodatkowe funkcje dające pełne bezpieczeństwo i może być zastosowany do wszystkich bram o wadze do 200 kg. Jak wszystkie niskonapięciowe produkty CAME, BZ posiada dodatkowe zabezpieczenie: amperometryczny system wykrywania przeszkód zatrzymujący bramę w przypadku jej zablokowania.
Charakterystyka ogólna:
- Pełna kontrola ruchu bramy za pomocą pilota.
- Centrala sterująca z wbudowanym odbiornikiem radiowym.
- Bezpieczeństwo nawet przy nieruchomej bramie. Jakakolwiek próba otwarcia lub zamknięcia jest niemożliwa gdy fotokomórki lub inne urzadzenie zabezpieczające zauważą przeszkodę.
- Częściowe otwarcie bramy w przypadku przejścia pieszych.
- Tajna komenda otwarcia dzięki kodowaniu między odbiornikiem a nadajnikiem w systemie samouczenia się kodu radiowego.
- Działanie nawet w przypadku braku prądu elektrycznego. Napędy bram przesuwnych BZ są przygotowane do zasilania awaryjnego za pomocą baterii. Mogą one być umieszczone w automacie.
- Przeciw zgnieceniowy system elektroniczny odwróci albo zatrzyma ruch w przypadku napotkania na jakąkolwiek przeszkodę.

bramy wjazdowe przesuwane BZ

BX
Siłownik stosowany do bram przesuwanych rezydencjalnych o wadze od 400 do 800 kg lub bram intensywnie pracujących np. na osiedlu mieszkaniowym lub w fabryce, o wadze do 600 kg . Wymogi bezpieczeństwa tego automatu są podwyższone. Wyróżniamy trzy wersje: od najprostszej wersji stosowanej w bramach rezydencjalny poprzez model 24V do pracy ciągłej, a kończąc na najbardzie zaawansowanym modelu z ENKODEREM stale kontrolującym elektronicznie ruch bramy
Charakterystyka ogólna:
- Możliwość otwarcia częściowego bramy nawet za pomocą pilota.
- Pełne bezpieczeństwo w przypadku nieruchomej bramy.
- Wstępne świecenie lampy ostrzegawczej.
- Możliwość ręcznego otwierania bramy w przypadku braku energii elektrycznej.

bramy wjazdowe przesuwane BX

BK
Gotowe rozwiązanie do automatyzacji całej gamy bram w obiektach takich jak: osiedla mieszkaniowe, fabryki, budynki użyteczności publicznej. Innowacyjne rozwiązania jak "AUTODIAGNOSTYKA" czynią serię siłowników BK idealnym rozwiązaniem do automatyzacji wszelkich bram o wadze w przedziale od 800 do 2200 kg.
bramy wjazdowe przesuwane BK bramy wjazdowe przesuwane BK

BY
To ostatnie automaty do bram przesuwnych z serii produktów CAME; BY3500T został zaprojektowany do wszystkich nietypowych i wyjątkowych bram przesuwnych o wadze do 3500 Kg. Automaty do bram przesuwnych to zwarty monoblok z wbudowaną centralą sterującą, która zapewnia długie działanie nawet w najcięższych warunkach pracy.
bramy wjazdowe przesuwane BY

PDF icon - bramy wjazdowe przesuwane Opis - karta katalogowa

Cennik

Automatyka do bram wjazdowych skrzydłowych
CAME

FLEX
Zaprojektowany do montażu na wąskich słupkach. Siłownik do bram skrzydłowych przygotowany jest do szybkiego montażu na słupkach o szerokości od 8 cm. FLEX jest idealnym produktem do zautomatyzowania furtek i bram o długości jednego skrzydła do 1,6 m. Przeznaczony jest wyłącznie do użytku przez klienta indywidualnego.

bramy wjazdowe skrzydłowe FLEX

FROG
FROG jest całkowicie niewidoczny, jest najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem do zautomatyzowania każdego typu bramy skrzydłowej. Zastosowanie tego siłownika to najdoskonalszy sposób na automatyzację przejazdu bez ingerencji w wygląd bramy. Skrzynia fundamentowa, jeżeli zachodzi potrzeba, może zostać zamontowana bez siłownika (np. na czas konstruowania bramy), który zostanie dołożony w późniejszej fazie, gdy pozwolą na to warunki zabudowy. Maksymalna długość skrzydła wynosi 3 metra.

bramy wjazdowe skrzydłowe FROG

KRONO
Estetyczne i nowatorskie rozwiązanie, ale przede wszystkim pełna gama silnych, niewielkich siłowników z obudowami wykonanymi z aluminium odlewanego pod ciśnieniem. KRONO dostępne są w kilku wersjach i z różnymi opcjami w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Mogą być stosowane nawet do bram o długości 5 metrów

bramy wjazdowe skrzydłowe KRONO

ATI
Estetyczne i nowatorskie rozwiązanie, ale przede wszystkim pełna gama silnych, niewielkich siłowników z obudowami wykonanymi z aluminium odlewanego pod ciśnieniem. ATI dostępne są w kilku wersjach i z różnymi opcjami w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Mogą być stosowane nawet do bram o długości 5 metrów.

bramy wjazdowe skrzydłowe ATI

FAST
FAST to nowy siłownik z ramieniem łamanym do bram o długości jednego skrzydła do 2,3 m. Ten nowy produkt jest dostosowany do szczególnych wymagań instalacyjnych, może być montowany na słupkach o szerokości od 20 cm.

bramy wjazdowe skrzydłowe FAST

FERNI
Jest to uniwersalne rozwiązanie do zautomatyzowania istniejących bram z dużymi słupkami. Przeznaczony jest do skrzydeł o długości do 4 m i bram z maksymalną odległością pomiędzy zawiasem i krańcem słupka do 38 cm.

bramy wjazdowe skrzydłowe FERNI

PDF icon - bramy wjazdowe skrzydłowe Opis - karta katalogowa

Cennik

Kontakt:

TRYMER
Tomasz Kucharski
04-101 Warszawa
ul. Zagójska 6/8 m 6
tel: 502-704-715
bramywjazdowe@op.pl

Aukcje ALLEGRO

2007 Copyright © TRYMER